Chovatelské potřeby pro psy, kočky a ostatní zvířátka
Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

 

  1. Úvod
  2. Odstoupení od smlouvy
Odstoupení od smlouvy

Zákazník má dle občanského zákoníku právo ve 14 ti denní lhůtě na výměnu nebo vrácení zboží. (Nevztauhuje se na nákup zboží na IČ,DIČ.)

  • Výměna a vrácení zboží do 14-ti dnů bez uvedení důvodu. V souladu se zákonem č. 367/2000 máte jako zákazník právo odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží. Možnost vrácení zboží bez udání důvodu se nevztahuje na oblečky ušité na míru pejska, které neodpovídají nabízeným rozměrům. Zboží musí být v originálním obalu, pokud je to možné, nepoškozené, čisté a nepoužívané. Zboží je zasíláno doporučeně na adresu eshopu na náklady kupujícího.Peníze jsou vypláceny na bankovní účet zákazníka. Pokud zboží vrácené ve 14 denní lhůtě bez udání důvodu nesplňuje některou z podmínek pro toto vrácení, nemusí být eshopem přijato a bude na náklady objednavatele zasláno zpět nebo bude účtován smluvní poplatek za odstranění vady dle konkrétní domluvy s kupujícím.

 

Balíček je potřeba zaslat doporučeně na adresu :

Monika Bečvářová Vopatová - budova ČS
Budějovická 1912/64b
Praha 4 14002
 
 
Doporučujemezaslat nám číslo zásilky odesílaného zboží, at můžeme ohlídat jeho dodání. Zásilka by se mohla vrátit zpět nevyzvednutá.

 

Zboží musí být čisté  (bez srsti a zápachu), nepoužívané-pouze vyzkoušené. Je potřeba vyplnit formulář níže a poslat společně s vraceným zbožím.

Zákonná lhůta na vyřízení je 14 dní . Pokud nebude vracené zboží ve stavu v jakém bylo odesláno, nemusí být přijato nebo může být snížena jeho cena. Pokud je k objednávce přidán dárek nad předem určenou cenu objednávky, nebo k určitému zboží, v případě vracení zboží pod určenou částku pro dárek, je třeba odeslat zpět i nepoškozený dárek. V opačném případě by byla z odesílané částky odečtena i jeho cena.

V případě že máte zájem o jinou velikost, zásilku pošlete zpět a udělejte si novou objednávku.

 

Vracení zboží vzorový formulář :

kupující :

číslo objednávky:

datum objednávky :

číslo produktu a název :

důvod vracení (nepovinné):

číslo účtu pro vracenou platbu:

datum odeslání zpět:

podpis kupujícího:

 

 

 

 

 

                                                                                                    

 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz