Chovatelské potřeby pro psy, kočky a ostatní zvířátka
Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

 

  1. Úvod
  2. Reklamace
Reklamace

Reklamace zakoupeného zboží

  • Reklamaci může zákazník uplatnit přímo u provozovatele http://www.montasek.cz/ Případně v záručním  a pozáručním servisu na příslušné zboží.  Po uznání reklamace bude zákazníkovi zboží vyměněno. Pokud není možná výměna zboží je kupujícímu vrácena uhrazená kupní cena. Zboží neposílejte na dobírku, nebude od nás přijato. Zboží je zasíláno doporučeně na uvedenou adresu.Doba vyřízení reklamace záleží na druhu zboží a druhu reklamované vady. Reklamace se nevztahuje na : Reklamované vady, na které byl kupující předem upozorněn a s nimiž  souhlasil. Po uplynutí záruční lhůty zboží. Mechanickým poškozením zboží způsobeným kupujícím. Na opotřebení věci v důsledku jejího obvyklého užívání. Neopatrným zacházením nebo špatným ošetřováním zboží. Poškození zboží nepředvídatelnými událostmi. Neodborným zásahem, úpravou zboží. Poškozením  v důsledku zvolení špatné velikosti. Používání v rozporu s návodem na použití a ošetřování. Oprávněná reklamace je bezplatná, při neoprávněné reklamaci budou účtovány náklady vzniklé řešením reklamace .
  • Provozovatel internetového obchodu www.montasek.cz se zavazuje, že Vaše osobní údaje neposkytne v jakékoli podobě třetí straně. Vaše osobní údaje budou dle zákona přísně zabezpečena a použita pouze při komunikaci mezi prodávajícím a Vámi. Zpracování a nakládání s osobními údaji probíhá v souladu se zákonem 101/2000 Sb. na ochranu osobních dat. Vyjímku tvoří případy nepřebírání objednaného zboží či neuhrazení faktur, v tom případě bude s Vašimi údaji naloženo dle potřeby pro uhrazení Vašich pohledávek vůči naší firmě.

Reklamace poškozené zásilky, způsobené přepravcem :

Pokud by zboží přišlo poškozené, přesto že obal nejevil znánky poškození,  je nezbytné stav zboží včetně všech obalů zachovat a nafotit - včetně obalu, způsobu zabalení a poškozeného zboží a obratem nás kontaktovat .

Závěrem:

Tyto pravidla jsou platná pouze na stránkách www.montasek.cz Na ostatní práva a povinnosti účastníků kupní smlouvy, která nejsou těmito všeobecně smluvními podmínkami upravena, se vztahují ustanovení obecně závazných právních předpisů především Občanského zákoníku.

 

Reklamace vzorový formulář :

kupující :

datum zakoupení zboží :

doklad číslo :

číslo produktu a název :

vada pro kterou je zboží  reklamováno :

Preferovaný způsob řešení :

datum reklamace :

 

                                                                                                    

 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz